expo tour info telefony
577 10 31 04
mobil 602 530 266
Reunion Dubai MALEDIVY SEYCHELY
 
MAURICIUS home Ceny Programy Rady Exkurze Realie Historie Mapa Mauricius Počasí


Last Minute ceny Mauricius

Denně dostáváme z Mauriciusu od různých hotelů nabídky Last Minute. Tato momentální cena je pro klienta vždy nejlevnější, protože nezahrnuje katalogovou přirážku na její případné navýšení. Pokud zažádáte o nabídku na Vámi vybraný hotel, tak Vám obratem zašleme cenu na základě aktuální nabídky - Last Minute. Můžeme Vám také doporučit hotel, který má v ten moment největší slevy. Mail : expotour@expotour.cz


hotel Les Pavillons - Mauricius

hotel Beau Rivage - Mauricius

Většina hotelů na Mauriciu má několik standartů ubytování cca 3 - standartní pokoj, bungalov nebo suity a také několik možností starvování - se snídaní , polopenze, plná penze nebo all inclusive.

Dále jsou cenová pásma u některých hotelů rozdělena až do 5 kategorií
nejvyšší sezóna - kolem vánoc a nového roku
jaro 1
jaro 2
prázdniny
podzim 1
podzim 2

Dle momentální obsazenosti jsou zasílány jednotlivými hotely speciální nabídky
Z výše uvedených důvodů zasíláme individuálně zpracovanou cenu na přesný termín na základě Vašich požadavků tak, aby byla nejnižší a abychom nemuseli dopředu zakalkulovávat rizikovou přirážku. Takto zkalkulovaná cena bývá reálně nejnižší.

Celkem Máme v nabídce cca 40 hotelů , které Vám můžeme nabídnout. Pokud nemáte vybrán konkrétní hotel pomůžeme Vám na základě osobní zkušennosti a po sdělení Vašich preferencí vybrat ten pravý.

 

 

 

 

 

služby na Mauriciu Vám zajistí      
expo tour - expotour@expotour.cz      
T.Bati 3672, ZLÍN    
tel.: 577 103 104    
mobil 602 530 266      

Mauritius