expo tour info telefony
577 10 31 04
mobil 602 530 266
Reunion Dubai MALEDIVY SEYCHELY
 
MAURICIUS home Ceny Programy Rady Exkurze Realie Historie Mapa Mauricius Počasí


Mauricius srovnání

MAURICIUS

Na Mauriciu najdete výborné hotely s kvalitníma službama a příjemnou atmosférou. Výhodu oproti Maledivám má v tom, že se můžete po Mauriciu individuálně pohybovat a podívat se za přírodními krásami, ikdyž ty co se hor týče nedosahují úrovně nedalekého ostrova Reunion. Cena kvalitních hotelů není nízká a nejatraktivnější místo je poblíž skály Le Morne, kde jsou dražší 5* resorty. Moře je je na různých místech ostrova u různých hotelů různé kvality, ale jak již bylo řečeno pokud si ale vyberete hotel u La Morne neuděláte špatně. Za šnorchlováním je pořeba většinou jezdit až na útesy.

SEYCHELY

Seychely jsou určeny především těm, kteří si během svého pobytu rádi někam zajedou i podívat z resortu a vládne zde relativně i vzhledem k historickému vývoji a osídlení evropská atmosféra. Přestože jako nejlepší k pobytu doporučujeme nejmenší z 3 hlavních ostrovů - La Digue tak i zde najdete dostatečné množství obchůdků a můžete čas trávit aktivně a na kole můžete hlavně dle libosti střídat různé typy pláží. Tké si můžete si zajet lodí na vedlejší ostrov Praslin, kde můžete navštívit rezervaci s Coco De Mer, projet se autem po ostrově nebo zahrát si golf. Co se týká moře je na Seychelách moře čisté, nicméně příležitostí ke šnorchlování co se týká typu moře, viditelnosti i podmořského života je určitě lepší na Maledivách. Cenově jsou Seychely co se týká hotelů a jejich poměru kvality a ceny někde mezi Maledivama a Mauriciusem. Všechny 3 jsou klidové destinace na rozdíl např. od Karibiku. Samozřejmě se na Seychelách nabízí pro movité turisty ubytování na malých ostrůvcích, kde podmínky pro pobyt jsou na vysoké úrovni tak jako i adekvátní cena.

MALEDIVY

Na Maledivách naleznete především klid a výborné podmínky pro potápění a šnorchlování. Lze nadlehčeně říci, že pokud klient nemá srovnání a je na Maledivách poprvé, tak bude až na vyjímky spokojen na každém ostrově.
Maledivy doporučujeme pro klienty, kteří hledají klid a odpočinek. Kýčovitě romantická zákoutí a bílý písek z prospektů CK najdete na skoro každém ostrově. Moře je zde co se týče vyditelnosti a dostupnosti podmořského života určitě nejlepší. Klient je ale vázán na pobyt na ostrově, ikdyž i z něj se dají dělat organizovaná výlety na jiné ostrovy. Co se týká ceny hotelů, tak zde je relativně nejlepší poměr ceny a kvality hoteových služeb. Tato destinace je vhodná i kombinovat s krátkým pobytem v Dubai.

služby na Mauriciu Vám zajistí      
expo tour - expotour@expotour.cz      
T.Bati 3672, ZLÍN    
tel.: 577 103 104    
mobil 602 530 266      

Mauritius