expo tourinfo telefony
577 10 31 04
mobil 602 530 266
ReunionDubai MALEDIVYSEYCHELY
 
MAURICIUS home Ceny Programy Rady Exkurze Realie Historie Mapa Počasí

Constance Belle Mare Plage Mauricius - Mauritius

poloha hotelu Constance Belle Mare Plage - Mauricus

Resort Constance Belle Mare leží na východním pobřeží ostrova Mauritius a nachází se přímo na k dlouhé písčité pláži zvané Belle Mare, poblíž krásného korálového útesu, vhodného ke šnorchlování. Okolo resortu se rozprostírá bohatá zelená tropická zahrada o velikosti 15 hektarů. Od mezinárodního letiště je hotel vzdálen necelých 60 kilometrů a transfer trvá něco málo přes hodinu jízdy. Ubytování je rozděleno do následujících kategorií: pokoje Prestige (42 m2), Junior suite ( 68 m2), Deluxe suite s výhledem na oceán (96 m2), a Villy se soukromým bazénem o velikosti 375 m2 a tři velké vily o rozloze 525 m2.

pokoje Constance Belle Mare Plage- Mauricus

Všechny pokoje hotelu Constance Belle Mare jsou světlé, prostorné a elegantně zařízené. K vybavení všech pokojů patří individuální klimatizace, satelitní TV, dokovací stanice i-Pod, mramorová koupelna s velkou vanou/sprchou, toaletními potřebami, vysoušečem vlasů, bezpečnostní elektronický trezor, balkón/terasa s posezením, vysokorychlostní připojení k internetu zdarma, minibar

vybavení hotelu Constance Belle Mare Plage - Mauricus

V hotelu Constance Belle Mare Mauricius je celkem 7 restaurací, 6 barů, 4 bazény, sluneční terasy s lehátky, kavárna, 24 hodinová recepce, bezbariérový přístup, fitness centrum, business centrum, konferenční prostory, hotelové obchůdky se suvenýry a butiky, tenisový kurt, kadeřnictví, kosmetika a směnárna. V hotelu je dále centrum vodních sportů, wellness centrum, jacuzzi, půjčovna aut, stolní tenis, minigolf, dětský klub, squash, připojení Wi-Fi ve veřejných prostorách, dvě 18- jamková golfová hřiště ( Legend Golf Course Mauricius a Links Golf Course Mauricius )


bazén a pláž hotelu Constance Belle Mare


restaurace a bazén hotelu Constance Belle Mare a pohled na golfové hřiště

Constance Belle Mare - Mauricius - Mauritius

služby na Mauriciu Vám zajistí   
ing. Jana Urbanová - expo tour   
T.Bati 3672, ZLÍN  
tel.: 577 103 104  
mobil 602 530 266   
expotour@expotour.cz   

Mauritius