expo tourinfo telefony
577 10 31 04
mobil 602 530 266
ReunionDubai MALEDIVYSEYCHELY
 
MAURICIUS home Ceny Programy Rady Exkurze Realie Historie Mapa Počasí


hotel Le Canonnier 4* Mauricius - Mauritius

Poloha hotelu Le Canonnier na Mauriciu

hotel Le Canonnier je postaven v tropické zahradě, plné palem a exotické vegetace na severním pobřeží Mauriciu na pláži nazvané Moint Choisy. Hotelový komplex se rozprostírá podél zátoky a má celkem 248 pokojů zařízených v tradičním kreolském stylu. Spadá do hotelového řetězce Beachcomber. Vzdálenost z mezinárodního letiště je 75 kilometrů.


hotel Le Canonier Mauricius - pokoj

hotel Le Canonier Mauricius - bungalow

Pokoje hotelu Le Canonnier - Mauricius

Všech 248 pokojů hotelu Le Canonnier je vybaveno individuální klimatizací, koupelnou s WC a sprchovým koutem/vanou, toaletními potřebami, vysoušečem vlasů, telefonem s přímou volbou, minibarem, osobním sejfem, TV a radiem, soukromou terasou nebo balkonem s výhledem buď do zahrady, na bazén nebo na oceán dle katogorie pokojů.


hotel Le Canonier - pláž

hotel Le Canonier - restaurace

Hotelové aktivity hotelu Le Canonnier - Mauricius

v hotelu jsou restaurace, bufetová i a´la carte, bar, hotelový bazén, 3 tenisové kurty, šlapadla, plážový volejba, badmington, stolní tenis, kulečník, půjčovna kol, dětské hřiště a herna pro děti, zdarma bezdrátové připojení k internetu ve všech společných prostorách hotelu, možnost soukromého parkování u hotelu, směnárna, turistické informační centrum, úschovna zavazadel, pokojová služba, kadeřnictví a kosmetický salón.
Za příplatek lze na Mauricius v hotelu Le Canonier objednat: mořský rybolov nebo katamarány. V hotelu Le Canonier je také půjčovna aut. Hotel poskytuje kyvadlovou dopravu na letiště a do hlavního města Port Luis za příplatek.


hotel Le Canonier Mauritius - bazén

hotel Le Canonier Mauritius - exteriér

MAURICUS konec


hotel Le Canonier - inteririér

hotel Le Canonier - plážová restaurace

hotel Le Canonier - Mauricius - Mauritius

služby na Mauriciu Vám zajistí   
ing. Jana Urbanová - expo tour   
T.Bati 3672, ZLÍN  
tel.: 577 103 104  
mobil 602 530 266   
expotour@expotour.cz   

Mauritius