expo tourinfo telefony
577 10 31 04
mobil 602 530 266
ReunionDubai MALEDIVYSEYCHELY
 
MAURICIUS home Ceny Programy Rady Exkurze Realie Historie Mapa Počasí


Maradiva Villas Resort & Spa Mauritius 5* - Mauritius

poloha hotelu Maradiva Villas Resort & Spa - Mauricus

Resort Maradiva se nachází na západním pobřeží ostrova Mauricius, asi 45 minut jízdy od mezinárodního letiště. Tento resort tvoří celkem 65 vill Maradiva, které jsou rozprostřeny na 27 akrech tropické zahrady v oblasti zvané Tamarin Bay. Villy hotelu Maradiva jsou těchto úrovní - Luxury ( 163 m) , Exklusive (220 m2), Presidental (345 m2)

pokoje hotelu Maradiva Villas Resort & Spa - Mauricus

Všechny villy hotelu Maradiva Villas Resort and Spa na Mauriciu jsou stylově zařízeny a mají privátní bazén, prostornou ložnici a obývací prostor, na který volně navazuje velká terasa, jídelní kout, klimatizaci, televizor s plochou obrazovkou, zábavní systém BOSE, dokovací stanice pro i-Pod, minibar, kávovar, prostorná koupelna s venkovní i vnitřní sprchou, samostatná vana, bezdrátové připojení k internetu zdarma, možnost objednání jídla přímo do villy.

vybavení hotelu Maradiva Villas Resort & Spa - Mauricus

V hotelu Maradiva Villas je restaurace s mezinárodní kuchyní, restaurace se středomořskou a asijskou kuchyní, velkolepé lázně s ajurvédskými terapiemi, fitness centrum, dětský klub, centrum vodních sportů, 24 hodinový pokojový servis, prádelna, půjčovna kol, obchodní centrum, konferenční prostory, sauna, jacuzzi, venkovní bazén, tenisový kurt


hotel Maradiva Villas Mauricius - Mauritius

služby na Mauriciu Vám zajistí   
ing. Jana Urbanová - expo tour   
T.Bati 3672, ZLÍN  
tel.: 577 103 104  
mobil 602 530 266   
expotour@expotour.cz   

Mauritius