expo tourinfo telefony
577 10 31 04
mobil 602 530 266
ReunionDubai MALEDIVYSEYCHELY
 
MAURICIUS home Ceny Programy Rady Exkurze Realie Historie Mapa Počasí


The Oberoi Mauritius 5* Mauricius

poloha hotelu The Oberoi - Mauricus

Hotel The Oberoi leží na severozápadním pobřeží ostrova Mauricius v oblasti zvané Balaclava Bay. 20 minut od pláže Grand Bay a 70 minut od letiště. K ubytování je možno v hotelu využít celkem 71 prostorných vilek a pavilonů - Luxury pavilions ( 70 m2 ), Villas luxury garden ( ), Luxury pool villas s vlastním bazénem 4x8 metrů. Architektura hotelu Oberoi maximálně využila přírodní materiály jako je dřevo, kámen a přírodní došky.

pokoje hotelu The Oberoi - Mauricus

Všechny pokoje hotelu The Oberoi na Mauriciu jsou vybaveny klimatizací, TV s plochou obrazovkou, připojením k internetu WiFi, DVD přehrávačem, dokovací stanicí pro iPod, luxusní mramorovou koupelnou s vanou a samostatným sprchovým koutem, kávovarem, minibarem, bezpečnostním trezorem, terasou s výhledem do zahrady a nebo na oceán.

vybavení hotelu The Oberoi - Mauricus

K vybavení hotelu Oberoi na Mauriciu patří 2 restaurace ( Restaurace Alfresco s evropskou, indickou a mauriciujskou kuchyní a velkou panoramatickou jídelnou s vyhlídkou na oceán, restaurace The Lagoon u bazénu), bazén, 24 hodinová recepce, tenisový kurt, kosmetický salón, parní lázně, centrum vodních motorových i nemotorových sportů, prádelna, hotelový obchůdek se suvenýry a novinový stánek.

hotel The Oberoi Mauricius - Mauritius

služby na Mauriciu Vám zajistí   
ing. Jana Urbanová - expo tour   
T.Bati 3672, ZLÍN  
tel.: 577 103 104  
mobil 602 530 266   
expotour@expotour.cz   

Mauritius