expo tourinfo telefony
577 10 31 04
mobil 602 530 266
ReunionDubai MALEDIVYSEYCHELY
 
MAURICIUS home Ceny Programy Rady Exkurze Realie Historie Mapa Počasí

Shanti Maurice a Nira resort - Mauritius

poloha hotelu Shanti Maurice a Nira resort - Mauritius

Hotel Shanti Maurice byl postaven v roce 2006 v klasickém moderním kreolském stylu. Resort se nachází na jihu ostrova Mauritius. Z mezinárodního letiště je vzdálen 24 kilometrů a transfer trvá asi 40 minut jízdy. Tento nový moderní komplex Shanti Maurice Mauricius poskytuje k ubytování 44 junior suitů ( 81 m2 ), 8 luxury vill ( 208 m2) a 5 luxury suite vill ( 376 m2). Villy mají svůj vlastní vyhřívaný bazén a jsou obklopeny soukromou zahradou.

pokoje hotelu Shanti Maurice a Nira resort - Mauritius

Všechny apartmá hotelu Shanti Maurice Mauritius jsou vybaveny plazmovou TV, DVD přehrávačem, širokopásmovým přístupem k internetu, velkou ložnicí a koupelnou vybavenou vysoušečem vlasů a župany, prostornou šatnou s otevřenou komorou a toaletním stolkem, individuálně řízenou klimatizací, stropním ventilátorem a bezpečnostním trezorem. Apartmá v přízemí mají přímý vstup na pláž a hotelové pokoje v prvním patře mají velké balkóny s výhledem na moře.

vybavení hotelu Shanti Maurice a Nira resort - Mauritius

V hotelu Shanti Maurice je 24 hodinová recepce, 2 bary, 3 restaurace - bufetová a a´la carte, úschovna zavazadel, hotelové obchůdky se suvenýry, pokojová služba , business centrum, služba hlídání dětí, tenisový kurt, fitness centrum, lázeňské centrum s wellness, dětské hřiště, kulečník, jacuzzi, suana, minigolf, venkovní bazén, čistírna s prádelnou, kadeřnictví, kosmetika, směnárna, půjčovna kol, pronájem aut, bezdrátové připojení v celém hotelu zdarma, knihovna a taneční sál .


Shanti Maurice Mauricius - Mauritius

služby na Mauriciu Vám zajistí   
ing. Jana Urbanová - expo tour   
T.Bati 3672, ZLÍN  
tel.: 577 103 104  
mobil 602 530 266   
expotour@expotour.cz   

Mauritius